Piccolo e forte! B podręcznik + audio online

Edilingua

9788899358051

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Corso multimediale di lingua italiana per bambini di 5-7 anni.

Cena internetowa:

76,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Forte! jest nowatorskim oraz długoletnim kursem języka włoskiego. Został stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 11 lat, które jako maluchy rozpoczynają przygodę z językiem włoskim.  

Kompletny kurs zwiera: Piccolo e forte! A e Piccolo e Forte! B (volumi propedeutici), Forte! 1, Forte! 2 e Forte! 3.

Głównym wątkiem książki są wesołe przygody pięciorga przyjaciół różnych narodowości przedstawione w postaci komiksów i rysunków.

Bogactwo materiału oraz rozplanowanie go w sposób systematyzujący zagadnienia pozwala na dopasowanie podręcznika do różnych stylów nauki, co stanowi jego silny atut. Choć język jest zgodny z włoskim standardem językowym, nie unika się naturalnych i spontanicznych wypowiedzi bohaterów używających również języka potocznego.   

Piccolo e forte! A polecany jest dla dzieci między 4 a 6 rokiem życia, które nie miały wcześniej kontaktu z językiem włoskim. Bazuje on przede wszystkim na ćwiczeniach komunikacyjnych oraz na rozmowie.  


Piccolo e forte! B polecany jest dla dzieci między 5-7 rokiem życia, które kontynuują naukę włoskiego również poprzez ćwiczenia pisemne. 


Produkty powiązane

Katalog: Piccolo e forte! B podręcznik + audio online