Nuevo Avance 6 podręcznik + CD audio

SGEL-Educacion

978-84-9778-653-9

9788497786539

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

124,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

"Nuevo Avance" to seria podręczników do nauki języka hiszpańskiego przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla osób dorosłych. Metoda została opracowana zgodnie z zasadami dostosowania programu nauczania języka hiszpańskiego w Instytutach Cervantesa do wymagań Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Opiera się na poprzedniej serii "Avance" jednak została wzbogacona o zupełnie nowe elementy.

Podręcznik "Nuevo Avance 6" odpowiada poziomowi B2.2 i składa się z:

- 6 rozdziałów i 2 rozdziałów powtórkowych zawierających zróżnicowane ćwiczenia, które rozwijają poszczególne kompetencje językowe na poziomie B2.2

- różnego rodzaju tekstów

- przykładowego modelu egzaminu DELE Intermedio na poziomie B.2

- indeksu gramatycznego

- słowniczka

- transkrypcji nagrań znajdujących się na płycie CD audio

- płyty CD audio, która zawiera nagrania pomagające w rozwijaniu kompetencji rozumienia ze słuchu i redagowaniu wypowiedzi ustnej

Nowe wydanie wzbogacono m.in. o większą ilość tekstów i ilustracji. Zmieniono również na większy format podręcznika, dzięki czemu praca z nim stanie się jeszcze przyjemniejsza.


Produkty powiązane

Katalog: Nuevo Avance 6 podręcznik + CD audio