Nuevo Avance 1 ćwiczenia

SGEL-Educacion

978-84-9778-669-0

9788497786690

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

70,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

"Nuevo Avance" jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w nauczaniu (pierwszy podręcznik z serii "Avance" pojawił się w 1995 roku), które wykształciło tysiące uczniów. "Nuevo Avance" to metoda unowocześniona (pozostała solidnea baza metodologiczna,  zmieniła się natomiast struktura, zawartość, teksty i ćwiczenia) i przystosowana do obecnych czasów, odpowiadająca zawartością poziomom kompetencji opisanym w ESOKJ (A1-B2,) zgodna z programem nauczania Instytutu Cervantesa i przystosowana do rzeczywistości, panującej podczas lekcji. 
Seria powstała w nowym, większym formacie, zawiera więcej ilustracji, dzięki którym jest atrakcyjniejsza tak dla uczniów jak i dla nauczycieli. Nowością są nagrania, które stanowią pomoc i podczas zajęć i w samodzielnej nauce. Układ materiału pozwala na jego stopniowe opanowywanie, zgodnie z indywidualnym tempem. 

Produkty powiązane

Katalog: Nuevo Avance 1 ćwiczenia