Colori d'Italia książka + CD audio

Edilingua

978-88-9843-309-4

9788898433094

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

78,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Testi e attivitàper corsi avanzati Paola Qadrni, Aleksandro Zannirato Edilinguakurs języka i kultury włoskiej dla uczniów i studentów na poziomie zaawansowanym (C1-C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) innowacyjna ścieżka nauczania języka zbudowana na autentycznym materiale modułowa konstrukcja: 8 rozdziałów, z których każdy zawiera osobny moduł dotyczący konkretnych emocji (lęk, zdziwienie, wstyd, miłość, nienawiść, przyjemność, gniew, wesołość) przedstawionych w wielu kontekstach kulturowych i socjolingwistycznych wielostronne angażowanie uczącego się (formułowanie definicji, wniosków i opinii, dyskusja, osobiste przemyślenia, gra skojarzeń, burza mózgów, ekspresja pozawerbalna rysunek, ćwiczenia psychoterapeutyczne, analiza utworów literackich) elastyczne narzędzie do wykorzystania zarówno jako główny podręcznik, jak i materiał dodatkowy: kolejność modułów może być zmieniona przez nauczyciela w zależności od potrzeb i zainteresowań uczniów klucze i transkrypcje na końcu podręcznika płyta CD audio dołączona do podręcznika dodatkowe materiały audio i wideo na blogu (colori-ditalia.blogspot.com

Produkty powiązane

Katalog: Colori d'Italia książka + CD audio