Colega vuelve 1 podręcznik + ćwiczenia + carpeta + zawartość online

Edelsa

168

9788490817704

9788490817704

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)


Cena internetowa:

141,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Colega vuelve to zaktualizowana i nowoczesna odsłona oryginalnej metody, Colega, w której wzięto pod uwagę sugestie nauczycieli i dodano nowe działy, zasoby i uzupełniające ćwiczenia cyfrowe. Jest to metoda skierowana do dzieci w szkole podstawowej, która jest podzielona na cztery poziomy i opiera się na podejściu komunikacyjnym.

Colega vuelve 1 obraca się wokół doświadczalnego świata 7- i 8-letnich dzieci, które rozpoczęły już naukę czytania i pisania we własnym języku, i jest podzielona na sześć rozdziałów opartych o sześć obszarów zainteresowań dzieci. Pakiet Colega vuelve 1 składa się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń i folderu z ilustracjami.

Podgląd przykładowych stron


Produkty powiązane

Katalog: Colega vuelve 1 podręcznik + ćwiczenia + carpeta + zawartość online