Bici taxi

Edelsa

978-84-7711-647-9

9788477116479

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

29,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Lekturka uzupełniająca kurs języka hiszpańskiego dla dzieci Colega. La bici-taxi to historia, w której dziewczynka imieniem Ana chce wyruszyć na urodziny swojego przyjaciela Óscara. Wszystko wydaje się proste, tylko że chłopiec mieszka na Kubie…

Dzięki książeczce dzieci poznają kraje hiszpańskojęzyczne, użycie i odmianę czasowników: iść, lubić i kosztować oraz zwroty związane z płatnościami i ceną.

Dowiedzą się również jak po hiszpańsku nazywają się środki transportu jakimi można się przemieszczać i poszczególne zabawki. Nauczą się  pytać i mówić dokąd się wybierają oraz zapoznają się ze słownictwem związanym z urodzinami.


Produkty powiązane

Katalog: Bici taxi