Calamares gigantes książka + DVD

SGEL-Educacion

32

978-84-9778-592-1

9788497785921

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

38,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Seria lekturek, które powstały w oparciu o niezwykle interesujące reportaże National Geographic.
Odpowiadają one poziomom od A2 do C1 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego.
Każda książka zawiera liczne kolorowe ilustracje i zdjęcia oraz ćwiczenia na rozumienie tekstu. Na dołączonej płycie DVD znajdziemy dokument National Geographic w wersji oryginalnej z hiszpańskimi napisami oraz nagranie audio treści książki.
Kałamarnice Humboldta należą do jednych z największych na świecie. Żyją w wodach Oceanu Spokojnego i mogą stanowić zagrożenie dla człowieka. Jeden ze śmiałków postanowił wziąć ze sobą aparat i zanurzyć się w wody zatoki meksykańskiej w poszukiwaniu tych niesamowitych stworzeń. Czy uda mu się je spotkać i przypatrzyć im się z bliska nie narażając się przy tym na niebezpieczeństwo?


Niniejsza pozycja odpowiada poziomowi C1 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.


Produkty powiązane

Katalog: Calamares gigantes książka + DVD