365 Jours - tome 3 Ten dzień przekład francuski

353

1

9782755688634

9782755688634

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych autorek  w Polsce.

Cena internetowa:

96,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych autorek i jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jest autorką bardziej z zazdrości niż z konieczności i pisze dla zabawy, a nie dla pieniędzy. Kocha tatuaże, ceni prawdę i pielęgnuje bezinteresowność. Zirytowana brakiem otwartości na seks, podjęła się rozpoczęcia dyskusji na temat wielu aspektów miłości. Lubi mówić, że rozmowa o seksie jest tak łatwa jak gotowanie obiadu.
Z ponad 1,7 milionami egzemplarzy swojej bestsellerowej trylogii sprzedanej w Polsce, Blanka został uznany za jednego z najlepiej opłacanych polskich pisarzy w 2019 roku przez magazyn Wprost. W 2020 roku ten sam magazyn umieścił ją wśród najbardziej wpływowych kobiet w Polsce.
Badanie czytelnictwa Biblioteki Narodowej plasuje ją wśród dziesięciu najpopularniejszych autorek w Polsce, a magazyn Forbes Women umieścił ją w czołówce marek dla kobiet. Jego bestsellerowa powieść 365 Days zainspirowała jeden z najpopularniejszych filmów Netflix 2020 roku na całym świecie. Film spędził dziesięć dni na pierwszym miejscu, plasując go na drugim miejscu wśród wszystkich filmów Netflix.

Produkty powiązane

Katalog: 365 Jours - tome 3 Ten dzień przekład francuski