Wydawcy

365 Jours - tome 1 365 Dni przekład francuski

360

Blanka Lipińska

9782755687828

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

96,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Don Massimo Torricelli jest głową jednej z najpotężniejszych rodzin mafijnych na Sycylii.
Kilka lat temu, kiedy został zastrzelony, walczy o przetrwanie, ma wizje młodej kobiety. Ledwo wyszedł ze śpiączki, miał obrazy twarzy tej kobiety, która miała na nim obsesję i której nigdy nie przestawał odnajdywać.
Laura Biel spędza wakacje na Sycylii ze swoim chłopakiem, Martinem i przyjaciółmi w swoje urodziny. Odkąd przybyła na wyspę, Laura ma dziwne uczucie bycia obserwowaną, sprowadza to uczucie do zmęczenia i postanawia cieszyć się wakacjami.
Niestety związek między Laurą i Martinem jest szkodliwy. Do tego stopnia, że ​​Laura, nie wspierając już postawy Martina, wychodzi z hotelu wściekła. Idąc ulicami małej sycylijskiej wioski, przecina ścieżki z Massimo.
Budzi się w nieznanym łóżku i znajduje się przed tym, którego nazywa mężczyzną w czerni. Składa jej najdziwniejszą propozycję: zostań z nim przez następne 365 dni, a jeśli do tego czasu się w nim nie zakocha, pozwoli jej odejść. Massimo mówi jej, że nigdy nic nie zrobi bez jej zgody, że nie ma się przed nim czego obawiać.
Laurę ożywiają sprzeczne uczucia, jednocześnie pociąga ją niezmiernie przystojny Massimo, a poza sobą

Między ognistą Laurą a porywczym Massimo nawiąże się relacja pożerającej zmysłowości. I niekoniecznie ten, który sobie wyobrażamy, poprowadzi taniec...

Seksowna i głęboko romantyczna powieść.

Produkty powiązane

Katalog: 365 Jours - tome 1 365 Dni przekład francuski