Vitamine 1 poradnik metodyczny

CLE International

9782090354805

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

89,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Starannie  opracowany  przewodnik  metodyczny do pierwszej części podręcznika z cyklu Vitamine, dwuczęściowego podręcznika przeznaczonego dla dzieci od 9 do 12 lat. Zawiera klucz do ćwiczeń znajdujących się w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.
Jest nieocenioną pomocą dla nauczyciela, pomagając mu urozmaicić przerabiany przez niego materiał czyniąc go ciekawszym i bardziej przystępnym dla ucznia.

Produkty powiązane

Katalog: Vitamine 1 poradnik metodyczny