Va Benissimo! 3 podręcznik do języka włoskiego dla młodzieży + zawartość online

Nowela

9788365283733

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

W podręczniku znajdują się kody dostępu do nagrań audio w chmurze Noweli i do podręcznika multimedialnego. Podręcznik multimedialny wymaga aktywacji hasłem - wskazówki dotyczące hasła zostały zawarte poniżej w zakładce "Aktywuj podręcznik multimedialny!". Licencja na podręcznik multimedialny zakupiony w zestawie z wersją papierową do dnia 30 czerwca 2022 r. wygasa z końcem sierpnia 2024 r.

VA BENISSIMO! - NAJLEPSZY PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA WŁOSKIEGO

Nowatorska trzytomowa seria podręczników do nauki języka włoskiego na poziomach A1-B1. Seria została przygotowana z myślą o szkołach prywatnych i szkołach językowych prowadzących kursy języka włoskiego.

Cena internetowa:

38,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

VA BENISSIMO! - podręcznik do nauki języka włoskiego 

Nowatorska trzytomowa seria podręczników do nauki języka włoskiego od podstaw dla młodzieży opracowana przez polskie autorki. Uwzględnia indywidualne potrzeby polskich uczniów i trudności, które napotykają w procesie przyswajania języka włoskiego na poziomach A1-B1. Motywuje ich do nauki, która nie kojarzy się ze szkolnym obowiązkiem, lecz sprawia przyjemność. Wprowadza interesujące rozwiązania dydaktyczne wynikające z podejścia działaniowego, pobudza do samodzielności i buduje poczucie odpowiedzialności za uzyskane wyniki.

Seria została przygotowana z myślą o szkołach prywatnych i szkołach językowych prowadzących kursy języka włoskiego. Umożliwia uczącym się aktywne korzystanie z podręcznika i wykonywanie ćwiczeń nie wyłącznie ustnie, bez konieczności posługiwania się zeszytem, przepisywania lub innych ograniczeń związanych z  formułą wieloletniego użytkowania.

Naukę ułatwia przejrzysty układ treści w każdym z dziesięciu rozdziałów podręczników z serii VA BENISSIMO!:

 • Avanti! – wprowadzenie do tematu i materiału dydaktycznego zawartego w rozdziałach,
 • Comunichiamo – przedstawienie materiału gramatycznego i leksykalnego w kontekście sytuacyjnym,
 • Graaa...mmatica – prezentacja zagadnień gramatycznych objaśnianych w języku polskim ze starannie dobranymi ćwiczeniami utrwalającymi,
 • Giochiamo con la lingua! – utrwalenie i poszerzenie poznanego wcześniej materiału językowego przez użycie go w różnych sytuacjach komunikacyjnych, często o charakterze zabawowym,
 • Pronunciamo bene – prezentacja zasad i ćwiczenia wymowy języka włoskiego. Wybór przedstawionych cech został dokonany przed wszystkim na podstawie różnic fonetycznych między językiem polskim a językiem włoskim,
 • So già..., czyli co potrafię! – zestawienie słownictwa oraz zagadnień gramatycznych i fonetycznych z rozdziału, przeznaczone głównie do powtórek,
 • Fai una piccola prova! – zadania i projekty umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania materiału językowego, w tym samoocenę,
 • Słowniczek i tabele – słowniczek włosko-polski i tabele odmian czasownikówKorzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Podręcznik multimedialny Va Benissimo! 3:

 1. Podręcznik multimedialny można uruchomić w przeglądarce internetowej na urządzeniu mobilnym (tablet/telefon z dostępem do Internetu), sczytując kod QR na wkładce w podręczniku papierowym.
 2. Z podręcznika multimedialnego można korzystać na urządzeniu mobilnym podłączonym do Internetu albo przesłać link z tego urządzenia (np. mailem) na komputer stacjonarny z dostępem do Internetu.
 3. Po uruchomieniu kodem QR dostępne będą jedynie pierwsze strony podręcznika multimedialnego - dostęp do pełnej jego zawartości wymaga aktywacji hasłem, którym jest słowo występujące w podręczniku papierowym.
 4. Okno aktywacji hasłem wyświetli się po próbie otwarcia podręcznika na stronie, która nie została udostępniona.
 5. Informacje dotyczące hasła dostępu są zawarte na udostępnionych stronach podręcznika multimedialnego. 

Produkty powiązane

Katalog: Va Benissimo! 3 podręcznik do języka włoskiego dla młodzieży + zawartość online