UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO ŚPIEWAJĄCO. Podręcznik cyfrowy do przedszkola. Dla dzieci 3-6 LAT.

produkt wirtualny
UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO ŚPIEWAJĄCO 3-6 LAT WERSJA CYFROWA - Seria uczę się śpiewająco ASSIMIL

Nowela ASSIMIL

9788367029087

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie podręcznika ze strony sklepu Nowela na komputer z systemem operacyjnym Windows. Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 1825 dni od dnia zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu podręcznik cyfrowy nie podlega zwrotom.

Cena internetowa:

26,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Uczę się angielskiego śpiewająco /Wersja Cyfrowa/ - kurs języka angielskiego dla dzieci od 3-6 lat - wersja na komputery z systemem operacyjnym Windows. Program zawiera wbudowane odtwarzacze MP3, nawigację i funkcje interaktywne.

Uczę się angielskiego śpiewająco to kurs dla dzieci od 3-6 lat opracowany, by pomóc najmłodszym rozpocząć przygodę z angielskim w sposób, który jest im najlepiej znany - poprzez zabawę. Mocne strony podręcznika multimedialnego :

  • w podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio;
  • podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku;
  • na tylnej okładce znajdziesz również kody QR i aktywne linki do scenariuszy lekcji, zadań oraz do wszystkich nagrań do podręcznika, udostępnionych w chmurze Noweli.
Dzieci bardzo szybko i na długi czas przyswajają nowe informacje; autorzy kursu wzięli to pod uwagę i stworzyli książkę, która ułatwia naukę i czyni ją przyjemną. Każdy z tematów podręcznika składa się z dwóch części: pierwszej z piosenką śpiewaną przez dzieci, której towarzyszy objaśnienie najważniejszych słów i drugiej z piosenką w wersji karaoke, by dziecko samodzielnie mogło zaśpiewać całą piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą dodatkowe ćwiczenia w formie zabawy.

Piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach, opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają bliskie im tematy. 

Produkty powiązane

Katalog: UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO ŚPIEWAJĄCO. Podręcznik cyfrowy do przedszkola. Dla dzieci 3-6 LAT.