Trazos A1.1 podręcznik + CD

Editorial Edinumen

978-84-9848-108-2

Menendez Maria

9788498481082

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

73,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Trazos to podręcznik przygotowany specjalnie dla uczniów mających trudności z uczeniem się języków obcych oraz dla tych, którzy potrzebują indywidualnego podejścia nauczyciela.
Materiał zawarty w podręczniku odpowiada poziomom A1.1 i A1.2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przeznaczony jest na 80 godzin lekcyjnych. Jest również w pełni zgodny z Programem Nauczania Instytutu Cervantesa.

Trazos składa się z 10 rozdziałów.

Podręcznik zawiera szereg ćwiczeń specjalnie przygotowanych pod kątem uczniów, których poziom trudności wzrasta wraz z czynionymi przez nich postępami.
Dużo uwagi poświęcono rozwijaniu kompetencji redagowania wypowiedzi pisemnej.
Na końcu książki zamieszczono aneks gramatyczny, który przybliża uczniom dokładniejsze zrozumienie materiału gramatycznego zawartego w podręczniku.
Na dołączonej płycie CD audio znajdziemy wszystkie nagrania z podręcznika
Dodatkowo ze strony wydawnictwa Edinumen (http://www.edinumen.es/eleteca) nauczyciel może bez żadnych opłat pobrać dodatkowy materiał, na który składa się:
    
        -    przewodnik metodyczny z cennymi radami i wskazówkami
    
        -    klucz do ćwiczeń z podręcznika
    
        -    nagrania i transkrypcje nagrań z podręcznika
    
        -    gotowe do powielenia materiały, które można wykorzystać w klasie

Produkty powiązane

Katalog: Trazos A1.1 podręcznik + CD