Travailler en francais en enterprise 1 książka niveau A1/A2

Didier

9782278061037

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

132,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

NOWOŚĆ!

Podręcznik dla początkujących, który umożliwia, już od pierwszych lekcji języka francuskiego, poznawać te zagadnienia językowe, które przydatne są w pracy zawodowej. Dobór narzędzi językowych i słownictwo podprządkowano celowi kursu, a większość ćwiczeń usytuowano w kontekstach, w jakich znależć może się pracownik w przedsiębiorstwie.

Produkty powiązane

Katalog: Travailler en francais en enterprise 1 książka niveau A1/A2