Suena Nuevo 4 podręcznik poziom C1 ed. 2022

Anaya

248

978-84-143-3398-3

9788414333983

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)


Cena internetowa:

131,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Sueña 4 jest skierowana do studentów z wysokim poziomem znajomości języka hiszpańskiego. Celem jest rozwijanie kompetencji komunikacyjnej studentów, umożliwiającej im rozróżnianie użyć językowych i wybieranie najwłaściwszych w danym momencie, w zależności od takich czynników jak intencja mówcy, kontekst językowy i pozajęzykowy czy cechy rozmówców.

Składa się z 10 lekcji, podzielonych na niezależne sekcje, dzięki którym uczeń poznaje konkretne zastosowania i zasady.

Sekcje te odpowiadają gramatyce, leksyce, konwersacji i treściom funkcjonalnym, pisaniu i fonetyce.

Informacje gramatyczne prezentowane są fragmentarycznie w arkuszach ćwiczeniowych, po których następuje blok ćwiczeń, w którym pracuje się nad daną treścią; w innych przypadkach wykonanie określonych czynności pozwala uczniowi odkryć regułę gramatyczną, która ma być nauczana.

Na końcu każdej lekcji znajduje się część Sposoby na życie, poświęcona pouczającym tematom dotyczącym różnych zagadnień, oraz Rekapitulacja.

Podręcznik zamyka Glosariusz przetłumaczony na pięć języków: angielski, francuski, niemiecki, włoski i portugalski (z wariantem brazylijskim). Nie tłumaczy się przysłów, terminów tabu i amerykanizmów.Produkty powiązane

Katalog: Suena Nuevo 4 podręcznik poziom C1 ed. 2022