Wydawcy

Submarino podręcznik + zawartość online

Edelsa

68

María Eugenia Santana, Mar Rodríguez, Mary Jane Greenfield

9788490811009

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

116,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Nowy podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego jako obcego dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Submarino stworzono, by nauczyciele mieli dostęp do materiałów wysokiej jakości, odpowiednich do zaspokojenia specyficznych potrzeb uczniów, którzy jeszcze w pełni nie opanowali umiejętności czytania i pisania. Książka została zaprojektowana w ten sposób, by dopasować jej zawartość do cech dzieci z grupy wiekowej od 4 do 6 lat, a jej autorami są osoby, które na co dzień zajmują się nauczaniem języka hiszpańskiego osób obcojęzycznych.

Bohaterowie Submarino, Valentina i Mateo, podróżują łodzią podwodną wraz z Tintą, sympatyczną i czasem złośliwą ośmiornicą, która będzie towarzyszyć dzieciom podczas ich pierwszej podróży do świata hiszpańskiego.

Nauka z podręcznikiem to poznawanie słownictwa przez zabawę i tematy związane z codziennością dzieci (przyjaźń, klasa, ubiór, ciało, zwierzęta, rodzina). Na każdy temat składa się 5 lekcji.

Zawartość online z nagraniami dodatkowymi ćwiczeniami jest dostępna na stronie internetowej wydawcy (www.edelsa.es) za pośrednictwem platformy AulaVirtual.

Produkty powiązane

Katalog: Submarino podręcznik + zawartość online