Submarino 4 podręcznik + zeszyt ćwiczeń + zawartość online

Edelsa

978-84-9081-729-2

9788490817292

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Podręcznik + zeszyt ćwiczeń Submarino 4 do nauki języka hiszpańskiego w szkole podstawowej

Cena internetowa:

122,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zestaw (podręcznik + zeszyt ćwiczeń) z serii Submarino przeznaczony do pracy z młodszymi dziećmi w szkołach podstawowych kontynuujących naukę języka hiszpańskiego. Poziom 4.

Bohaterowie Submarino, Valentina i Mateo, podróżują łodzią podwodną wraz z Tintą, sympatyczną i czasem złośliwą ośmiornicą, która będzie towarzyszyć dzieciom podczas ich pierwszej podróży do świata hiszpańskiego.

Seria została opracowana tak, by za pomocą zabawy nauczyć dzieci słownictwa oraz podstawowych struktur. Na uczniów czekają zespołowe i kreatywne gry oraz zabawy w języku hiszpańskim. Podręcznik składa się z 6 rozdziałów skupionych wokół tematów skierowanych do młodszych uczniów. Każda część rozpoczyna się od strony wprowadzającej, która przejrzyście pokazuje słownictwo i zwroty przypisane do danego rozdziału. Części są podzielone na sekwencje mini lekcji zaprezentowanych na dwustronicowej szerokości. Książka zawiera naklejki, ciekawe propozycje aktywności utrwalających poznane słownictwo, a także szereg dialogów i piosenek, by ćwiczyć wypowiedzi ustne.

Czym wyróżnia się kurs języka hiszpańskiego dla dzieci Submarino?

  • format dostosowany do wieku dzieci (krótkie, umożliwiające progresję w nauce języka zadania)
  • proste zadania, które angażują dzieci w działania w grupie i wspierają rozwój psychomotoryczny
  • dydaktyka skoncentrowana na zabawie (gry, piosenki)
  • dodatkowe materiały cyfrowe, ilustracje projektowe i interaktywne.

Zawartość online z nagraniami i dodatkowymi ćwiczeniami jest dostępna na stronie internetowej wydawcy (www.edelsa.es) za pośrednictwem platformy AulaVirtual.

Sprawdź przykładowy rozdział podręcznika

Sprawdź przykładowy rozdział zeszytu ćwiczeń


Produkty powiązane

Katalog: Submarino 4 podręcznik + zeszyt ćwiczeń + zawartość online