Quaderni del PLIDA C2 + CD

Alma Edizioni S.r.l.

978-88-6182-129-3

9788861821293

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

109,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Książka przygotowująca do egzaminu na certyfikat PLIDA na poziomie C2. Jest to najbardziej popularny i jeden z najważniejszych certyfikatów potwierdzających znajomość języka włoskiego na określonym poziomie.

 

Książka została opracowana przez Stowarzyszenie Dante Alighieri we współpracy z wydawnictwem Alma Edizioni. QUADERNI DEL PLIDA C2 łączy tradycyjne podejście do nauki języka z elementami innowacyjnymi. Książka zawiera różnorodne ćwiczenia, które odzwierciedlają nowoczesne pomysły oraz nowe metody nauczania. Umożliwia ona zarówno przygotowanie się do egzaminu PLIDA jak i rozwój wszystkich czterech kompetencji z języka włoskiego.

 

Do książki dołączony jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz CD audio.


Produkty powiązane

Katalog: Quaderni del PLIDA C2 + CD