Prisma fusion B1+B2 przewodnik metodyczny

Editorial Edinumen

978-84-9848-157-0

praca zbiorowa

9788498481570

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

120,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Przewodnik ten stanowi dodatek do kursu języka hiszpańskiego Prisma Fusion. W książce znajdują się liczne sugestie dotyczące ćwiczeń zawartych w podręczniku. Prisma Fusion B1+B2 dostarcza także materiał na dodatkowe ćwiczenia i zadania, które mogą być wykorzystane zarówno podczas lekcji jak i jako zadanie domowe. 

 

Przewodnik zawiera materiały do kserowania zawierające dodatkowe ćwiczenia, materiał do przygotowania folii na rzutnik, dodatkowe ćwiczenia fonetyczne, transkrypcję nagrań oraz klucz do ćwiczeń.

 


Produkty powiązane

Katalog: Prisma fusion B1+B2 przewodnik metodyczny