Precis de grammaire

CLE International

9782090352559

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

112,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Podręcznik jasno i klarownie wyjaśnia krok po kroku francuską gramatykę. Pomaga również w rozwiązaniu problemów napotykanych w trakcie nauki języka francuskiego. Wyjaśnieniom danych zagadnień towarzyszą proste i przejrzyste przykłady pozwalające lepiej je zrozumieć oraz co najważniejsze - zapamiętać.

 

Książka złożona jest z 5 następujących rozdziałów:

 

- zdanie

- części mowy

- odmiana czasowników

- zdania złożone

- związki logiczne pomiędzy zdaniami

 

Każdy z nich zawiera wyjaśnienie danego zagadnienia gramatycznego, często w formie tabelki ułatwiającej przyswajanie materiału, liczne przykłady opracowane specjalnie dla obcokrajowców oraz listę najczęściej popełnianych przez nich błędów wraz z poprawną formą.

 

Ponadto:

 

- szczegółowy spis treści przedstawia zawartość podręcznika

- rozdziały są ze sobą ściśle powiązane bowiem jeden rozdział odsyła do drugiego.

- używana terminologia związana z gramatyką jest bardzo prosta. Po spisie treści znajduje się lista wszystkich użytych w podręczniku pojęć wraz z ich wyjaśnieniem

- na końcu znajdziemy szczegółowy indeks wszystkich haseł, który w wysokim stopniu ułatwia naukę


Produkty powiązane

Katalog: Precis de grammaire