Practica tu espanol Ortografia poziom A2-B1

SGEL-Educacion

978-84-9778-428-3

9788497784283

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

70,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

„Practica tu español” to seria książek do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego, które pomagają w wyjaśnieniu najtrudniejszych zagadnień językowych, m.in. ortografii, odmiany czasowników, itp. Każda książka składa się z 10 rozdziałów, zawierających wyjaśnienia teoretyczne, przykłady i ćwiczenia.
„Practica tu español. Ortografía” odpowiada treścią poziomom A2 i B1 wg Planu Nauczania Instytutu Cervantesa. Prezentuje zasady ortografii, które przydają się nie tylko w pisaniu, ale też w czytaniu. Na końcu ksiązki znajduje się rozdizął powtórkowy z kluczem odpowiedzi.


Produkty powiązane

Katalog: Practica tu espanol Ortografia poziom A2-B1