Petit Nicolas c'est Noel

Gallimard

9782070453542

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

33,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Dobrą stroną Świąt Bożego Narodzenia jest to, że w domu jest mnóstwo rzeczy do zrobienia…mama gotuje obiad, tata zrobił piękny błysk w domu, ozdabiając choinkę świecącymi żarówkami, a potem powiedział złe słowo. Pan Blédurt dużo się śmieje, a mama stwierdza, że ​​sprawy nie idą zbyt szybko… Na szczęście jest tam Mały Nicolas i naprawdę pomaga.


Produkty powiązane

Katalog: Petit Nicolas c'est Noel