Peplum

176

978-2-210-76314-2

9782210763142

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

26,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

W 79 roku ne Pompeje zostały pochowane pod prochami Wezuwiusza. Za odkrycie tajemnicy tej tragedii młody pisarz AN budzi się... w 2580 roku! Oczy, naukowiec o nazwie Celsjusza zaczął rozmowę które zostaną omówione jako wielkiego „War XXII th century” wirtualnego, sztuki, podróży w czasie, moralności czy filozofii. Jak na ironię, opowiedziana w pierwszej osobie, ta powieść stanowi wybuchową wymianę między opowieścią, satyrą i oczekiwaniem. Amélie Nothomb narzuca się tam jako pojedyncza powieściopisarka, z wielkim mistrzostwem kwaśnego humoru, potyczki słownej, okrucieństwa i absurdu. Poprzez rozsądną argumentację i wizję futurystycznego świata, którą przedstawia, tekst ten na nowo odkryje niesamowite bogactwo gatunku science-fiction i jego różnorodnych zagadnień.

Produkty powiązane

Katalog: Peplum