Nuovo Espresso 1 podręcznik + ćwiczenia

Alma Edizioni S.r.l.

240

9788861823181

9788861823181

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Kurs do nauki języka włoskiego dla młodzieży i dorosłych "Nuovo Espresso 1". Poziom A1

Cena internetowa:

118,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Nuovo Espresso to kurs języka włoskiego podzielony na sześć poziomów (od A1 do C2) zgodnie ze wskazaniami Common European Framework for Languages. Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. NUOVO Espresso 1 to pierwszy tom kursu, przeznaczony dla początkujących.
Zawiera materiały dydaktyczne na około 90 godzin zajęć, a także zeszyt ćwiczeń do pracy domowej, kurs wideo z ćwiczeniami oraz wideogram.


Najnowsza wersja Nuovo Espresso zawiera aktualne i nowoczesne treści:

  • rozbudowane ćwiczenia,
  • nowe teksty,
  • dialogi.

W podręczniku uwzględniono dodatkowo:

  • kurs wideo w formie serialu opowiadającym o życiu codziennym grupy Włochów (ich pracy, miłości, wakacjach…). Odcinki mogą być wyświetlane z napisami w języku włoskim lub bez,
  • wideogramatykę w postaci materiałów filmowych pogłębiającą zagadnienia językowe, funkcje komunikacyjne, wyrażenia i idiomy pojawiające się w odcinkach kursu video.

Cały kurs wideo z ćwiczeniami wideo, transkrypcjami dialogów, arkuszami gramatycznymi, kluczami do ćwiczeń i ćwiczeniami online jest również dostępny w wersji streamingowej w Strefie PREMIUM na ALMA.tv.
 

Nagrania audio do kursu można bezpłatnie pobrać ze strony wydawnictwa poświęconej NUOVO Espresso 1.


Na stronie wydawnictwa dostępny jest również bezpłatny przewodnik dla nauczyciela do pobrania w formacie pdf.

Spis treści

Przykładowy rozdział


Produkty powiązane

Katalog: Nuovo Espresso 1 podręcznik + ćwiczenia