Wydawcy

Nuovo Affresco italiano A1 podręcznik + płyta MP3

Monnier

288

Maurizio Trifone, Andreina Sgaglione

9788800807043

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:
146,00 zł
cena internetowa:

73,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Podręcznik do języka włoskiego skoncentrowany na operatywności: szczególną uwagę poświęcono słownictwu i gramatyce, by następnie wykorzystać je w sytuacjach komunikacyjnych i rozwinąć cztery główne umiejętności językowe. Progresja gramatyczna jest przemyślana i pozwala na elastyczność w pracy zgodnie z celami nauczania.

Podręcznik A1 obejmuje 12 rozdziałów, które aktywują nabyte wcześniej kompetencje i łączą je z nowym materiałem. Po tym następuje część powtórkowa, informacje dotyczące dzisiejszej włoskiej rzeczywistości, słownik wizualny z ćwiczeniami na przyswojenie i ponowne wykorzystanie słownictwa oraz sekcja poświęcona fonologii i wymowie wraz z dedykowanymi im zadaniami ze słuchu.

Wszystkie rozdziały zawierają objaśnienia omawianych zasad gramatycznych, ćwiczenia utrwalające i testy samooceny. Na końcu dołączono przydatny słownik z transkrypcją fonetyczną i angielskim tłumaczeniem poznanych słów.

Zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, kurs Nuovo Affresco Italiano został podzielony na 6 poziomów zaawansowania (A1-C2), którym odpowiada specjalnie opracowany podręcznik wraz z uzupełniającym go zeszytem ćwiczeń.

Produkty powiązane

Katalog: Nuovo Affresco italiano A1 podręcznik + płyta MP3