Wydawcy

Nuevo Espanol en marcha WERSJA CYFROWA basico A1+A2 podręcznik + ćwiczenia

produkt wirtualny
Nuevo Espanol en marcha WERSJA CYFROWA basico A1+A2 podręcznik + ćwiczenia

SGEL-Educacion

978-84-9778-798-7

9788497787987

Status: Na zamówienie

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na platformie Blinklearning ważny przez 14 miesięcy od momentu aktywacji.

Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu zakupu.

cena detaliczna:
145,00 zł
cena internetowa:

137,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowe, cyfrowe wydanie kursu języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, poziom A1+A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Składa się z podręcznika i ćwiczeń.

Podręcznik pomaga pracować nad umiejętnościami mówienia, słuchania, czytania i pisania poprzez nową sekcję poświęconą komunikacji i tematom dotyczącym kultury. Każdy rozdział kończy się stroną do samooceny. Treści zostały zaktualizowane i wzbogacone o więcej zadań. Na końcu książki znajdują się propozycje ćwiczeń do wykonania w parach, gramatyka, słownictwo, ćwiczenia praktyczne, tabela czasowników oraz transkrypcje nagrań. Pojawiają się nowe nagrania i więcej głosów latynoamerykańskich.

Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania praktyczne oraz część “Ćwicz więcej” z zadaniami wzmacniającymi. Treść została zaktualizowana i wzbogacona o więcej zadań. Na końcu zeszytu zamieszczono transkrypcje nagrań, klucze odpowiedzi oraz słownictwo. Pojawiają się nowe nagrania i więcej głosów latynoamerykańskich.

Dzięki funkcji modyfikowania, nauczyciel może tworzyć nowe ćwiczenia i materiały. Ebook mieści:
  • materiały audio i przewodnik dydaktyczny z sugestiami metod nauczania, rozwiązaniami ćwiczeń i kartami pracy do filmów wideo,
  • setki elektronicznych zadań.

Produkty powiązane

Katalog: Nuevo Espanol en marcha WERSJA CYFROWA basico A1+A2 podręcznik + ćwiczenia