Latitudes 3 przewodnik metodyczny

Didier

9782278064083

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

105,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Latitude to trzyczęściowey kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Odpowiada poziomowi od A1+ do B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Przewodnik metodyczny dla nauczyciela do podręcznika Latitudes 3 zawiera porady, wskazówki i sugestie sposobu korzystania z podręcznika. Liczne odnośniki kulturowe pomagają nauczycielowi na bieżąco w urozmaicaniu przedstawianego materiału oraz zapoznają uczniów m.in. z kulturą francuską. W poradniku zamieszczone są również rozwiązania ćwiczeń z podręcznika.

Produkty powiązane

Katalog: Latitudes 3 przewodnik metodyczny