Wydawcy

Język kluczem do kraju podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2

Nowela

364

1

978-83-652-8344-3

Elżbieta Zarych

9788365283443

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Podręcznik do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Język kluczem do kraju. Dostęp do wersji cyfrowej podręcznika poprzez kod QR na stronie redakcyjnej książki. Poziom C1/C2.

cena detaliczna:
51,00 zł
cena internetowa:

25,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Podręcznik do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Język kluczem do kraju. Dostęp do wersji cyfrowej podręcznika poprzez kod QR na stronie redakcyjnej książki. Poziom C1/C2.

Język kluczem do kraju to podręcznik dla obcokrajowców chcących gruntownie oraz wszechstronnie poznać język polski na najwyższych poziomach kompetencji językowej (C1/C2), a także lepiej poznać polską kulturę i życie w Polsce.

Na stronie redakcyjnej podręcznika znajduje się kod QR dający dostęp do wersji cyfrowej podręcznika. 

Część II serii, która jest owocem wieloletnich doświadczeń Autorki w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego studentów Erasmusa i uczestników programów międzynarodowych  Centrum Kultury i Języka Polskiego w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  • Różnorodne, starannie dobrane, inspirujące teksty prasowe, literackie i satyryczne, dokumenty i pisma urzędowe, skecze kabaretowe, prezentacje zdjęć i projektów artystycznych, piosenki pomagające zapoznać się ze słownictwem z różnych dziedzin i zagadnień, w tym słownictwem literackim i potocznym.
  • Liczne ćwiczenia różnego typu pozwalające nie tylko wzbogacić zasób słownictwa (leksyki i frazeologii), ale również wyćwiczyć różne formy wypowiedzi, w tym formułowania pism urzędowych.
  • Ćwiczenia gramatyczne dotyczące zagadnień sprawiających trudności na poziomie zaawansowanym wraz z przejrzystym omówieniem teorii.
  • Zadania indywidualne i zespołowe, gry i zabawy językowe.
  • Tematy dyskusji i wypracowań.
  • Klucz do ćwiczeń pozwalający na samodzielne korzystanie z podręcznika.
  • Możliwość wykorzystania ćwiczeń leksykalnych, frazeologicznych i gramatycznych także na zajęciach z kultury języka polskiego i poprawności językowej z polskimi uczniami szkół średnich oraz studentami.

Produkty powiązane

Katalog: Język kluczem do kraju podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2