Ivo, Caramella e il viaggio nell’antica Roma

Nowość Ivo, Caramella e il viaggio nell’antica Roma

Alma Edizioni S.r.l.

40

1

9788861822191

9788861822191

Nowość

Status: Dostępny wkrótce

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

44,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

9 – 11 lat | 2. poziom
Ivo ma 10 lat i ma wyjątkową towarzyszkę zabaw, Caramelę, swojego psa. Pewnego dnia odkrywają magiczne drzewo i nagle zostają przeniesieni do starożytnego Rzymu na niezwykłą przygodę…

Tom jest częścią serii  Italiano facile per bambini.
Jest skierowany do uczniów zagranicznych w wieku 9–11 lat i jest zintegrowany z ćwiczeniami i ścieżkami audio.

Seria Italiano facile per bambini, skierowana do grupy wiekowej 6-11 lat, oferuje serię oryginalnych i motywujących opowieści, które pozwalają dzieciom, dla których język włoski nie jest językiem ojczystym, odkryć przyjemność czytania po włosku. Każda opowieść jest połączona z ćwiczeniami i zajęciami edukacyjnymi.

Tomy z tej serii zawierają bogato ilustrowane historie, których zadaniem jest pobudzanie dziecięcej ciekawości i wyobraźni oraz pozwalanie dzieciom poznawać język w przyjemny i angażujący sposób.

Opowieści podzielone są na dwie grupy wiekowe i dwa poziomy trudności:

  • 6 – 8 lat | poziom 1
  • 6 – 8 lat | poziom 2
  • 9 – 11 lat | poziom 1
  • 9 – 11 lat | poziom 2

 

Wersja audio, dostępna w sekcji ZASOBY, pozwala lepiej zrozumieć historię i jest przydatna w doskonaleniu rozumienia ze słuchu, intonacji i wymowy.

przykładowe rozdziały

przykładowe ćwiczenia


Produkty powiązane

Katalog: Ivo, Caramella e il viaggio nell’antica Roma