Hotel.es podręcznik + CD /B1-B2/

SGEL-Educacion

160

978-84-9778-680-5

9788497786805

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

73,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Hotel.es to podręcznik, którego zawartość dostosowana jest do specjalistycznej tematyki jaką jest hotelarstwo i turystyka.

Jego treść odpowiada poziomom B1-B2 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego.

Podręcznik składa się z dwóch części, z których każda pozwala rozwijać poszczególne kompetencje językowe. Dzięki licznym i bardzo ciekawym ćwiczeniom gramatycznym i leksykalnym osoby korzystające z podręcznika poznają zagadnienia związane z hotelarstwem i turystyką. Dodatkowym atutem książki jest szeroki wybór niezwykle interesujących tekstów.

Podręcznik krok po kroku pomaga w zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do redagowania umów współpracy, ofert i korespondencji handlowej etc.

Na dołączonej do podręcznika płycie CD audio znajdziemy nagrania z podręcznika, z kolei suplement zawiera między innymi ich transkrypcję.


Produkty powiązane

Katalog: Hotel.es podręcznik + CD /B1-B2/