Geografia italiana per stranieri B2-C2

Edilingua

2022

9788831496681

włoski

B2-C2

9788831496681

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Geografia Włoch dla obcokrajowców B2-C2

Cena internetowa:

79,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Geografia italiana per stranieri  jest dedykowana dla uczniów na poziomie B2-C2, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o najważniejszych zagadnieniach związanych z geografią Włoch, aby poznać lepiej ten kraj i jego mieszkańców.

Publikacja jest czymś więcej niż mapą miast i regionów. Jej celem jest wyodrębnienie wyjątkowych aspektów i niezliczonych różnic pomiędzy włoskimi regionami i miastami od Północy, poprzez część centralną do Południa i wysp.

Książka podzielona jest na osiem rozdziałów, a każdy rozdział na osiem modułów. Pierwsze trzy skupiają się na terytorium, mieszkańcach i ekonomii. Pięć kolejnych przedstawia różne regiony oraz ważniejsze miasta wraz z ich charakterystyką, historią i rozwojem. Co więcej, dane geograficzne zostały uzupełnione fragmentami literackimi, aby poczuć również emocjonalny klimat miejsca. Na końcu zamieszczony został słowniczek z terminami geograficznymi, które pojawiły się w tekstach.

Materiały dodatkowe online:

  • Teksty uzupełniające: aby uzyskać dostęp należy odszukać PDF Geografia italiana per stranieri  na stronie Edilingua. Kod dostępu to ostatnie słowo znajdujące się na stronie 89 książki.

  • Test autowalutacyjny. aby uzyskać dostęp należy odszukać PDF Geografia italiana per stranieri  na stronie Edilingua. Kod dostępu to ostatnie słowo znajdujące się na stronie 25 książki.Produkty powiązane

Katalog: Geografia italiana per stranieri B2-C2