Generacion 3.0 A2/B1 ćwiczenia + audio do pobrania

En Clave

67

9788416108312

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

68,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zeszyt ćwiczeń Generation 3.0 A2/B1.

Generacion 3.0 to kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży od 11 do 16 lat na trzech poziomach (A1, A2, A2-B1). Jego funkcjonalność i praktyczność sprawiają, że jest łatwy i skuteczny do prowadzenia w klasie. Koncentruje się na obszarach zainteresowań uczniów, dlatego porusza tematy dotyczące nowych technologii i sieci społecznościowych.

Produkty powiązane

Katalog: Generacion 3.0 A2/B1 ćwiczenia + audio do pobrania