Expressions idiomatiques

CLE International

72

Isabelle Chollet, Jean-Michel Robert

9782090352542

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

73,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Książka do nauki francuskich wyrażeń idiomatycznych skierowana do młodzieży i dorosłych. Poziom B1-C2. Ułatwia uczniowi zrozumienie i codzienne posługiwanie się najczęściej używanymi w języku zwrotami i wzbogaca jego wiedzę lingwistyczną i kulturową.

Wydanie zawiera ponad 2000 wyrażeń podzielonych według tematów, przez co pozwala szybko wybrać odpowiedni zwrot pasujący do danego kontekstu. Każde wyrażenie jest wyjaśnione w nieskomplikowany sposób i użyte w zrozumiałym przykładzie, by uniknąć błędnej interpretacji.

Na końcu książki znajduje się spis wszystkich wyrażeń w porządku alfabetycznym.

Produkty powiązane

Katalog: Expressions idiomatiques