Wydawcy

En accion 3 przewodnik metodyczny

En Clave

9788493579272

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:
188,50 zł
cena internetowa:

94,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

"En acción" to czterostopniowy kurs języka hiszpańskiego, odpowiadający zawartością poziomom kompetencji opisanym w ESOKJ (A1-C1), zgodny z programem nauczania Instytutu Cervantesa.
Podręczniki z tej serii są tak skonstruowane, by ułatwić nauczycielowi pracę w czasie lekcji, a jednocześnie stanowią doskonałe narzędzie pracy dla uczniów. Prezentowany materiał pozwala na zorganizowanie dynamicznych zajęć, porusza aktualne zagadnienia,  a dzięki dużemu zróżnicowaniu tematów i sytuacji, a także elementów kulturowych jest odpowiedni dla wielu odbiorców.

"En acción 3" to podręcznik składający się z 12 działów i trzech części powtórkowych zebranych w "Mi Portfolio de español," zawierających ćwiczenia do uzupełnienia oraz gazety "Mundo Latino", prezentującej przedruki rzeczywistych artykułów, związanych z tematyką poszczególnych działów i dotyczących zagadnień socjokulturowych tak Hiszpanii, jak i Ameryki Łacińskiej. Książka zawiera też obszerne i przejrzyste omówienie zagadnień gramatycznych, tabele odmiany czasowników oraz wielojęzyczny słowniczek.


W przewodniku metodycznym zawarte są sugestie, związane z użytkowaniem podręcznika, dodatkowe ćwiczenia, które uzupełniają treści  zawarte w podręczniku, możliwe do wykorzystania na rozpoczęcie i zakończenie zajęć, a także pozwalające na swobodne przejścia do nowych zagadnień. Przewodnik proponuje także zadania, które można realizować poza przestrzenią klasy, jak również sugestie, dotyczące przygotowania do egzaminu DELE intermedio. Zawiera transkrypcję nagrań wykorzystywanych w podręczniku.


Produkty powiązane

Katalog: En accion 3 przewodnik metodyczny