Edmond

208

9782210759268

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

23,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zdesperowany i zrujnowany niepowodzeniem swojej ostatniej gry Edmond Rostand musi absolutnie wrócić na ścieżkę sukcesu. W tym celu proponuje gażę, w swojej następnej komedii,
wielkiemu aktorowi Constantowi Coquelinowi. Jedynym problemem jest to, że nie napisał jeszcze ani jednej linijki...

Miłość, zazdrość, dramat i bohaterstwo są nieodłącznym tej sztuki, która opowiada o boleściach braku inspiracji i drodze do chwały.

Wielokrotnie nagradzana komedia (5 Molières w 2017 r.) „Edmond” pogrąża czytelnika w samym sercu twórczości Cyrano de Bergerac, jednej z najsłynniejszych sztuk francuskiego teatru. Utalentowany Alexis Michalik na nowo odkrywa tekst teatralny i ożywia kolorowe postacie w zabawnym wyścigu z czasem!

Atrakcyjność książki dodają ekskluzywne wywiady z autorem i scenografia spektaklu.

Zobacz więcej.


Produkty powiązane

Katalog: Edmond