Wydawcy

Corto Maltese E di altri Romei e di altre Giuliette książka

Edilingua

978-88-9843-317-9

9788898433179

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

43,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Książka Corto Maltese e di altri Romei e di altre Giuliette jest przeznaczona zarówno dla uczniów, studentów jak i dorosłych, którzy osiągnęli poziom B2 lub C1. Ilustrowane wydanie prezentuje nie tylko historię Corto Maltese, ale również informacje o autorze oraz opis bohaterów historycznych, do których odnoszą się wydarzenia. Bogata gama przygód prezentowanych w książce zachęca do poszerzania i przyswajania słownictwa oraz pozwala zrozumieć zjawiska społeczne i kulturowe.
W tej części Corto Maltese, legendarny marynarz towarzyszy przyjacielowi w swej podróży przez pustynię na Półwyspie Somalijskim.Produkty powiązane

Katalog: Corto Maltese E di altri Romei e di altre Giuliette książka