Wydawcy

Clan 7 Inicial podręcznik + ćwiczenia + zawartość online

Editorial Edinumen

Richard Anner, Mary Ransaw, David Isa

9788491794325

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
5/5   (1)
cena detaliczna:
122,00 zł
cena internetowa:

103,70 zł

Clan 7 Inicial to zabawny i dynamiczny kurs wprowadzający, który pozwala dzieciom w wieku 4-7 lat wkroczyć w świat języka hiszpańskiego poprzez różnorodne zajęcia, gry i piosenki.

Podręcznik Clan 7 Inicial

Książka podzielona jest na trzy sesje wprowadzające (Bienvenidos, Comenzamos, Normas de clase) i dziesięć rozdziałów dydaktycznych. Jednostki podzielone są na dwustronicowe sekcje robocze z różnymi tematami i ćwiczeniami, a na końcu znajduje się komiks, który dostępny jest również w wersji do odsłuchu.
Podręcznik pełen jest ciekawych ćwiczeń, historii, piosenek i gier, które pomagają uczniom stopniowo przyswajać język hiszpański. Do książki dołączony jest dyplom z języka hiszpańskiego, który uczeń może otrzymać po opanowaniu treści z tego poziomu.

Zeszyt Ćwiczeń Clan 7 Inicial
Zeszyt ćwiczeń służy do utrwalenia treści zawartych w podręczniku. Zadania angażują uczniów na różnych polach, między innymi manualnym (kolorowanie, wycinanie, wklejanie, dopasowywanie...) lub w zakresie wypowiadania się. Ponadto, na dwóch stronach znajdują się kolorowe naklejki służące do wykonania niektórych z ćwiczeń oraz oceny pracy.

Ocena:  

Clan7 inicial - dla najmłodszych. Super wybór!!!

Super podręcznik! W zestawie z ćwiczeniami fajny materiał do zrealizowania z najmłodszymi.

    Napisz swoją opinię !

    Produkty powiązane

    Katalog: Clan 7 Inicial podręcznik + ćwiczenia + zawartość online