Bescherelle 1 Conjugaison

Hatier

256

978-2-218-95198-6

Collectif

9782218951985

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

28,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Bescherelle La Conjugaison pour tous jest podstawowym narzędziem pracy z francuską koniugacją. Książka składa się z trzech uzupełniających się części, które podają wszystkie potrzebne informacje dotyczące poprawnej pisowni i odmiany czasowników.

Tabele koniugacji
Każdemu ze 104 modelowych czasowników odpowiada przejrzysta tabela z formami prostymi i złożonymi w stronie czynnej. Wyszczególniono również cechy charakterystyczne koniugacji danego czasownika i sąsiednich czasowników, które odmieniają się w ten sam sposób.

Zasady koniugacji i zgodności
Ta część pokazuje, że koniugacja i zgodność czasowników francuskich spełniają kilka prostych zasad i pokazuje sposoby rozumowania dotyczące końcówek czasowników.

Spis czasowników
Do każdego czasownika przypisano objaśnienia na temat jego budowy oraz odniesienie do jednej ze 104 tabel, co pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Spis w tym wydaniu zawiera wszystkie czasowniki współczesnego języka francuskiego, używane na co dzień lub bardziej wyszukane, z wyjątkiem tych bardzo specjalistycznych. Uwzględnia czasowniki typowe dla Belgii, Kanady i francuskojęzycznej Afryki.

Produkty powiązane

Katalog: Bescherelle 1 Conjugaison