Agencia ELE basico A1+A2 ćwiczenia + CD audio

SGEL-Educacion

144

978-84-9778-755-0

Gil - Toresano Manuela

hiszpański

9788497787550

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

63,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

"Agencia ELE Básico. Libro de ejercicios" to zeszyt ćwiczeń odpowiadający poziomom A1 oraz A2 według ESOKJ. Książka została opracowana przez zespół autorów, którzy są wykładowcami Instytutu Cervantesa oraz Escuela Oficial de Idiomas.

Książka składa się z 18 rozdziałów z różnorodnymi ćwiczeniami, które mają na celu utrwalenie treści zawartych z podręczniku. Do zeszytu dołączona jest płyta CD audio wraz z transkrypcjami nagrań oraz z rozwiązaniami zadań.


Produkty powiązane

Katalog: Agencia ELE basico A1+A2 ćwiczenia + CD audio