Affresco italiano B1 podręcznik + CD audio/2/

Monnier

978-88-00-20333-3

Trifone Maurizio

9788800203333

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

114,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Affresco italiano B1 napisany został przez wybitnych specjalistów, posiadających duże doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców. Podręcznik kładzie nacisk na naukę i rozumienie najczęściej używanych zwrotów a także umiejętność wymiany podstawowych informacji w sytuacjach życia codziennego. Dodatkową zaletą Affresco italiano są strony poświęcone kulturze Włoch, które pozwalają nabyć podstawową wiedzę na temat społeczeństwa i zwyczajów tego kraju.

 

Affresco italiano B1 jest zgodny z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Podręcznik składa się z 12 działów dydaktycznych, z których każdy podzielony jest na kilka sekcji. Affresco italiano B1 zawiera ćwiczenia gramatyczne, ortograficzne i fonetyczne oraz słowniczek obrazkowy. Na końcu każdego rozdziału znajduje się zestawienie gramatyczne oraz zadania pozwalające na powtórzenie omówionych zagadnień.  W podręczniku zawarte są także liczne schematy i przykłady, które pozwalają na lepsze zrozumienie i opanowanie materiału. Do książki dołączone są 2 płyty CD.


Produkty powiązane

Katalog: Affresco italiano B1 podręcznik + CD audio/2/