x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Affare fatto! WERSJA CYFROWA 1 podręcznik idee.it

Edilingua

9788831496094

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma kod do ebooka do wykorzystania na stronie i-d-e-e z dostępem na 15 godzin* ważny przez 12 miesięcy.

Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu zakupu.

cena detaliczna:
109,90 zł
cena internetowa:

104,41 zł

Status: Na zamówienie

Opis
Cyfrowe wydanie podręcznika Affare fatto! 1. Pozwala na odtwarzanie ścieżek audio i daje dostęp do narzędzi, takich jak interaktywna gramatyka, słownictwo, notatki itp. Uczeń otrzymuje także dostęp do wirtualnej strony swojej klasy z zasobami utworzonymi przez nauczyciela (testy, gry, blog…) i wydawnictwo Edilingua.

Affare fatto! 1 zawiera wprowadzenie do funkcji komunikacyjnych i słownictwa oraz struktur morfosyntaktycznych potrzebnych do komunikowania się w codziennych sytuacjach i środowisku korporacyjnym. Książka została opracowana z myślą o uczniach rozpoczynających naukę języka włoskiego.

Podręcznik omawia struktury typowe dla poziomu początkującego i zestawia je obok tych bardziej mikrolingwistycznych (od nazw zawodów po prezentacje korporacyjne, płatności, struktury biznesowe, konwencje itp.).

Affare fatto! odzwierciedla współczesną rzeczywistość korporacyjną i proponuje działania, które pomagają rozwijać wszystkie cztery umiejętności językowe. Przedstawia różne ścieżki refleksji międzykulturowej.

Wewnątrz:
  • strona wprowadzająca,
  • odsłuch z dialogiem wraz z ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu i użycie nowych wyrażeń w praktyce,
  • zadania na czytanie ze zrozumieniem,
  • dodatkowe nagrania,
  • przegląd podstawowych zasad językowych przedstawionych w danym rozdziale,
  • sekcja lingwistyczna z objaśnieniami i schematami,
  • część poświęcona zagadnieniom kulturowym i samoocenie.

Podgląd przykładowych stron

*Podczas każdego logowania, licznik rejestruje upływający czas. By uniknąć niepotrzebnego zużycia czasu, licznik automatycznie zatrzymuje się po chwili nieaktywności. Godziny dostępu można doładować w dowolnym momencie.

Produkty powiązane