Wydawcy

A debate książka + CD audio

Edelsa

978-84-7711-797-1

Munoz - Basols J.

9788477117971

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

126,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Podręcznik- kurs konwersacji i mówienia na poziomie C.

Przedstawia dziesięć jednostek tematycznych o następującej strukturze:

  • Podwójna strona wprowadzania:

Bodziec wzrokowy, pytania motywacyjne i aktywacja wiedzy na temat jednostki.
Krótka prezentacja biograficzna osoby, z którą należy przeprowadzić wywiad oraz tekst wywiadu z ćwiczeniami kontrolnymi dotyczącymi rozumienia ze słuchu jak i z materiału czytanego.

  • Więcej słów:

Repertuar działań mających na celu konsolidację i rozszerzenie słów, który zostały użyte w wywiadzie, oraz inne związane z tematem jednostki (miejsca leksykalne, wyrazy pochodne, wyrażenia idiomatyczne, powiedzenia i przysłowia itp.)

  • Polecane!:

Seria krótkich tekstów i działań mających na celu rozszerzenie głównego tematu wypowiedzi jednostkowej i ustnej, aby ćwiczyć różne struktury komunikacyjne.

  • Specjalny świat latynoski:

Sekcja miała na celu poszerzenie tematu jednostki z perspektywy innych krajów hiszpańskojęzycznych.

  • Zamknij:

Różne propozycje (argumentacja, wystawy i prezentacje, konferencje), jak również ostateczna debata mająca na celu konsolidację różnych funkcji i struktur komunikacyjnych języka w celu uzyskania prawidłowej ekspresji i interakcji ustnej.


Produkty powiązane

Katalog: A debate książka + CD audio