Kalendarz 2019 Język francuski dzień po dniu

Presses Universitaires de Grenoble

9782706142048

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

65,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Kalendarz ilustrowany malowniczymi pejzażami Francji przygotowany przez wydawnictwo PUG to doskonała pomoc przy nauce języka francuskiego, gotowy do powieszenia w domu lub w klasie.

-Kalendarz zawiera pytania z zakresu gramatyki, historii i kultury Francji. Każdy dzień tygodnia oprócz weekendu to nowe pytanie.

-Francuskie wydawnictwo do kalendarza przygotowało małą książeczkę, która pomaga zweryfikować naszą wiedzę, odpowiadając na pytania zawarte w kalendarzu.

- Przyjemne dla oka, wyraziste ilustracje wraz z opisami, pomogą nam poznać niektóre z przepięknych regionów Francji dodatkowo pobudzając wyobraźnię i zachęcając do nauki.


Produkty powiązane

Katalog: Kalendarz 2019 Język francuski dzień po dniu