Saberes y comportamientos culturales A1/A2

Editorial Edinumen

128

9788498489095

9788498489095

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

93,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Książka Saberes y comportamientos culturales powstała jako materiał uzupełniający dla klas uczących się języka hiszpańskiego.

Zawiera 50 krótkich, dwustronicowych, rozdziałów, w których:

- poruszone są komponenty kulturalne opisane w PCIC dla poziomów A1/A2: odniesienia kulturowe, zachowania społeczno-kulturowe i interkulturowość,

- znajdują się informacje umożliwiające zdobycie wiedzy społecznej, kulturowej, historycznej, politycznej i ekonomicznej na temat krajów hiszpańskojęzycznych oraz zrozumienie sposobu życia i zwyczajów, jakie w nich panują,

- zawarte są różnorodne ćwiczenia stymulujące do pracy nad różnymi zdolnościami,

- ujęto różną dynamikę pracy, dostosowaną do różnej liczebności grup (ćwiczenia indywidualne, w parach, w małych grupach, w klasach),

- każdy rozdział/temat cechuje autonomiczność, co pozwala zarówno na pracę z książką według kolejności ułożenia tematów, jak i na wybór dowolnych tematów, według uznania nauczyciela i potrzeb uczniów.

 

Podgląd spisu treści

Podgląd przykładowych stron


Produkty powiązane

Katalog: Saberes y comportamientos culturales A1/A2