x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Piccolo e forte! WERSJA CYFROWA B podręcznik idee.it

produkt wirtualny
Piccolo e forte! EBOOK B podręcznik idee.it

Edilingua

9788831496339

Status: Na zamówienie

  Pobierz instrukcje obsługi  

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma kod do ebooka do wykorzystania na stronie i-d-e-e z dostępem na 30 godzin* ważny przez 12 miesięcy.

Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu zakupu.

cena detaliczna:
68,00 zł
cena internetowa:

64,60 zł

Cyfrowy podręcznik Piccolo e forte! B dla dzieci w wieku 5-7 lat, które rozpoczynają naukę języka włoskiego z uwzględnieniem formy pisemnej.

Za pomocą komiksów opowiada przygody pięciu bohaterów o różnych narodowościach, ich przyjaciół i fantastycznych postaci. Dzięki urozmaiconym materiałom, humorystycznym zadaniom i stopniowo wprowadzanym tekstom, kurs można dostosować do wielu metod nauki i kontekstów nauczania.

Książka umożliwia korzystanie z narzędzi takich jak np. interaktywna gramatyka, słownictwo, notatki. Uczeń otrzymuje także dostęp do ścieżek audio i wirtualnej strony swojej klasy z zasobami utworzonymi przez nauczyciela (testy, gry, blog…) i wydawnictwo Edilingua.

*Podczas każdego logowania, licznik rejestruje upływający czas. By uniknąć niepotrzebnego zużycia czasu, licznik automatycznie zatrzymuje się po chwili nieaktywności. Godziny dostępu można doładować w dowolnym momencie.
Produkty powiązane