Perceval ou le conte du Graal: Extraits choisis

Magnard

128

9782210756809

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

12,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Książka z serii “Classiques & Patrimoine”, czyli jedynej kolekcji edukacyjnych klasyków z zawartością poświęconą historii sztuki i czasowymi punktami odniesienia.

Pewien młodzieniec dorasta w sercu Dzikiego Lasu, rozpieszczany przez matkę pragnącą trzymać go na zawsze z dala od dworu i rycerzy króla Artura.

Jednak Perceval może stać się najlepszym z nich, a jego niezwykłe przeznaczenie zostanie utkane wokół jednej z największych tajemnic, jakie kiedykolwiek opowiedziano - o Graalu i krwawiącej włóczni.

Pojęcia literackie: postać rycerza w powieściach Chrétiena de Troyes, różne gatunki literacki w średniowieczu, kurtuazja.
Historia sztuki: teksty i autorzy średniowieczni, architektura religijna w średniowieczu.

Podgląd przykładowych stron

Produkty powiązane

Katalog: Perceval ou le conte du Graal: Extraits choisis