En accion 2 guia

En Clave

207

978-2-09-03430-79

Belen Garcia Abia

hiszpański

9782090343076

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

58,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

"En acción" to czterostopniowy kurs języka hiszpańskiego, odpowiadający poziomom kompetencji opisanym w ESOKJ (A1-C1), zgodny z programem nauczania Instytutu Cervantesa.
Podręczniki z tej serii są tak skonstruowane, by ułatwić nauczycielowi pracę w czasie lekcji, a jednocześnie stanowią doskonałe narzędzie pracy dla uczniów. Prezentowany materiał pozwala na zorganizowanie dynamicznych zajęć, porusza aktualne zagadnienia,  a dzięki dużemu zróżnicowaniu tematów i sytuacji, a także elementów kulturowych jest odpowiedni dla wielu odbiorców.

W przewodniku metodycznym "En acción 2" zawarte są sugestie, związane z użytkowaniem podręcznika, dodatkowe ćwiczenia, które uzupełniają treści  zawarte w podręczniku, możliwe do wykorzystania na rozpoczęcie i zakończenie zajęć, a także pozwalające na swobodne przejścia do nowych zagadnień. Przewodnik proponuje także zadania, które można realizować poza przestrzenią klasy, jak również sugestie, dotyczące przygotowania do egzaminu DELE intermedio. Zawiera transkrypcję nagrań wykorzystywanych w podręczniku.


Produkty powiązane

Katalog: En accion 2 guia