Chanel - l'enigme

Flammarion

192

83-62008-80-3

9782081361676

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

204,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Życie i twórczość Coco Chanel mimo ponad dwóch dekad nadal są źródłem nieustającej fascynacji.
Ekspert Chanel, Isabelle Fiemeyer, ujawnia tajemnice, które otaczały osobę prywatną i publiczną, łącząc nowe badania z relacjami bliskich przyjaciół i krewnych Chanel, artystów, pisarzy, fotografów, reżyserów, aktorów, naukowców i tych, którzy pracowali z nią w Domu firmy Chanel.
Autorka starannie opisuje osobowość Chanel, a następnie stopniowo objaśnia każdą warstwę intryg otaczających wielkiego projektanta mody, aby ujawnić kobietę stojącą za zagadką. Jej życie naznaczone było cierpieniem wynikającym ze zniewag, nieobecnego ojca, porzucenia i śmierci, ale także z żywotnie pozytywnych sił - wyidealizowanego dzieciństwa, współpracy z największymi artystami świata i trwale hipnotycznej, choć inscenizowanej obecności.
Podczas gdy mit otaczający Chanel był wychwalany, utrwalany i modulowany przez niektórych, inni go przekręcali, obrażając i oczerniając projektanta.
Ten wspaniały i intrygujący tom, zawierający nowe rewelacje z życia Chanel, zdjęcia i materiały wcześniej niepublikowane, w tym nowe dokumenty z okresu wojny.


Produkty powiązane

Katalog: Chanel - l'enigme