x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Zdam maturę - Język francuski egzamin ustny matura + CD

Nowela

9788362008209

cena detaliczna:
38,40 zł
cena internetowa:

30,72 zł

Nowy produkt

Status: Dostępny

Opis
Seria ZDAM MATURĘ - Język francuski składa się ze zbiorów ćwiczeń dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka francuskiego.
W związku ze zmianami wprowadzonymi od 2012 roku, dotyczącymi egzaminu ustnego, w ramach którego wszyscy abiturienci przystąpią do egzaminu na jednym poziomie, wydawnictwo Nowela przygotowało nowe wydanie tomu poświęconego części ustnej.
  • Rozdziały książki dotyczą kolejnych zadań egzaminacyjnych i zawierają różnorodne ćwiczenia, które umożliwiają doskonalenie umiejętności językowych niezbędnych do wykonania zadania.
  • Na końcu każdego rozdziału umieszczono ćwiczenia skonstruowane tak, jak zadania w zestawie maturalnym, które można wykorzystać do weryfikacji poziomu opanowania danej kompetencji językowej lub symulacji poszczególnych części egzaminu ustnego.
  • Na końcu zbioru znajduje sie klucz z odpowiedziami do zadań zamkniętych i przykładowymi odpowiedzami do zadań otwartych oraz indeks rzeczowy.

Książka jest przeznaczona dla wszystkich uczniów przygotowujących się do ustnej matury z języka francuskiego. Natomiast nauczyciele znajdą w niej materiał ćwiczeniowy przydatny w kształceniu sprawności mówienia.

 

Produkty powiązane