x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Pasaporte 3 podręcznik + CD audio

Edelsa

2008

978-84-7711-407-9

9788477114079

cena detaliczna:
121,30 zł
cena internetowa:

97,04 zł

Nowy produkt

Status: Niedostępny

Opis
Nowoczesny podręcznik adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego.

Dwie pierwsze części metody odpowiadają zawartością poziomom A1 i A2 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego.

Każdy z sześciu rozdziałów (módulos) podzielony jest na "Ámbitos" – obszary zainteresowań: osobisty, publiczny i zawodowy. W ten naturalny sposób podręcznik przygotowuje do posługiwania się językiem na poszczególnych płaszczyznach i w różnych sytuacjach życiowych, różnicując słownictwo, zwracając uwagę na różnice między językiem potocznym a formalnym itp. Nauka odbywa się cały czas poprzez realizację bardzo różnorodnych i licznych zadań oraz ćwiczeń, dodatkowo są one ciekawe i motywujące! Podręcznik ukierunkowany jest na naukę języka praktycznego, niezbędnego przy porozumiewaniu się w konkretnych sytuacjach życiowych. Każdy rozdział kończy się "Ámbito académico" – „obszarem szkolnym”, który dzieli się na portfolio połączone z autooceną, bardzo dobrze i szczegółowo opracowane, oraz na ćwiczenia, które można wykonywać samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela, w domu lub na lekcji. Część z nich to comprensión auditiva. Do podręcznika dołączona jest płyta zawierająca nagrania do tych ćwiczeń, zatem możliwe i wskazane jest, by uczeń wykonywał je samodzielnie w domu.
Produkty powiązane